Dorabianie kluczy do pojazdów

Dorabianie kluczy do pojazdów

Dorabianie kluczy do pojazdów

Zgubienie lub zniszczenia ostatniego kluczyka, to spory problem dla każdego kierowcy. Najczęściej wiąże się to z kilkudniowymi podróżami do pracy środkami transportu publicznego. Właśnie dlatego, tak ważne jest aby za wczasu dorobić klucz zapasowy do swojego pojazdu. Jeśli opisany problem spotkał właśnie Ciebie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Odzwiedź nasz punkt stacjonarny w Olsztynie, w którym dorabiamy klucze do aut, motocykli i innych pojazdów i urzadzeń.

Usługi, które oferujemy to między innymi:

 • dorabianie kluczy samochodowych,
 • dorabianie kluczy motocyklowych, do skuterów oraz quadów,
 • dorabianie kluczy do haków holowniczych, boxów i relingów dachowych,  
 • dorabianie kluczy do maszyn budowlanych i rolniczych.

   

Na czym dokładnie polegają wymienione prace? Jak je przeprowadzamy oraz jakie są ich efekty? Wyjaśniamy!

Dorabianie kluczy samochodowych

 Dorabianiem kluczy samochodowych zajmujemy się już od 2004 roku. Dzięki temu posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w dorabianiu kluczy zapasowych zarówno do najnowszej generacji modeli pojazdów, jak i tych nieco starszych. Obecnie większość aut wyposażonych jest w immobiliser oraz centralny zamek. Bez wątpienia zwiększa to komfort użytkowania oraz skutecznie utrudnia kradzież samochodu. Jednocześnie dorobienie nowego zestawu kluczy wiąże się jednak z przeprowadzeniem szeregu prac, dzięki którym cały system będzie pracował tak, jak na oryginalnym komplecie. Nasi fachowcy realizują jednak zadanie od A do Z. Oferujemy nie tylko wykonanie nowych grotów kluczy, ale również pilotów oraz kluczy z sytemami SMART KEY i KEYLESS. Są to rozwiązania, dzięki którym możliwe jest bezkluczowe otwarcie oraz odpalenie pojazdu. W trosce o bezpieczeństwo właścicieli aut, jak i samego pojazdu, podczas prac kasujemy również z pamięci samochodu zgubione lub nieużywane już klucze. W ten sposób, gdy trafią one w niepowołane ręce, będą bezużyteczne, ponieważ otwarcie lub uruchomienie nimi pojazdu nie będzie możliwe. Do jakich pojazdów dorabiamy klucze z transponderem i pilotem? W tym przypadku nie mamy praktycznie żadnych ograniczeń.

Nasze usługi dotyczą zarówno dorabiania kluczy do samochodów osobowych, jak i busów czy ciężarówek każdych marek, w tym:

Dorabianie kluczy motocyklowych, do skuterów oraz quadów

Obecnie system bezpieczeństwa jakim jest immobiliser wykorzystywany jest nie tylko w samochodach, ale również w monośladach czy czterokołowcach. Jeśli dojdzie do uszkodzenia klucza lub jego zgubienia, również jesteśmy w stanie pomóc. Oferta naszej firmy obejmuje bowiem dorabianie kluczy motocyklowych oraz do skuterow i quadow. W jaki sposób realizujemy usługę? W tym przypadku proces przebiega podobnie, jak ma to miejsce w przypadku samochodów. Przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń diagnostycznych, takich firm jak Advanced Diagnostics i Abrites dokonujemy kodowania kluczy w pojazdach. Dzięki temu jakość dorobionego klucza zapasowego niczym nie różni się od dostarczonych przez producenta kompletów. Klucze, które dorabiamy mogą być stosowane w pojazdach takich marek jak między innymi:

Zapraszamy do przyjrzenia się pełnej ofercie dorabianych kluczy motocyklowych, do skuterów oraz quadów ATV.

Dorabianie kluczy do maszyn budowlanych i rolniczych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale rozszerzamy swoją ofertą. Dzięki temu, od wielu lat w siatce naszych usług znajduje się między innymi dorabianie kluczy do maszyn budowlanych i rolniczych. Usługa dotyczy zarówno ciężkiego sprzętu, takiego jak koparki czy ładowarki, jak i tradycyjnych maszyn rolniczych, nawet największego gabarytu.

Oferujemy zatem dorabianie kluczy do takich pojazdów jak:

 • traktory,
 • ciągniki,
 • kombajny,
 • sieczkarnie,
 • ładowarki,
 • forwardery,
 • harvestery.

Nasi specjaliści oferują przygotowanie kluczy zapasowych do sprzętu różnych marek. Wśród nich dostępne są między innymi maszyny budowlane takie jak agregaty spawalnicze, podnośniki, walce czy piaskarki następujących producentów:

 • CAT,
 • Mitsubishi,
 • Stiga.

 Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy kompleksową usługę w korzystnych cenach.

 

 Dorabianie kluczy do haków holowniczych, boxów i relingów dachowych

Przyczepy kempingowe, bagażniki dachowe, silniki zaburtowe, a nawet haki holownicze zabezpieczane są przy wykorzystaniu specjalistycznych zamków. Jeśli jednak posiadasz tylko jeden klucz do ich otwarcia, warto zabezpieczyć się na wypadek ich ewentualnego zniszczenia lub zgubienia. Jeśli posiadasz oryginalny grot, przygotowanie nowego klucza zapasowego z pewnością będzie dużo tańsze i mniej problematyczne. Nasza firma oferuje dorabianie kluczy do hakow holowniczych, boxow i relingów dachowych oraz wielu innych systemów. Do przygotowania kopii kluczy wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia oraz najwyższej jakości surowce, dzięki czemu proponowane przez nas rozwiązania są trwałe i działają one dokładnie tak jak oryginalne klucze.

Oferujemy dorobienie kluczy do takich pojazdów i zabezpieczeń jak:

 • relingi i boxy dachowe,
 • uchwyty rowerowe,
 • haki holownicze,
 • silniki zaburtowe,
 • przyczepy kempingowe i zabudowy kamperów.

Uwaga: Jeśli zdecydujesz się na dorobienie klucza samochodowego w naszym salonie, nie musisz martwić się opłatą za parking! Dysponujemy kartą postojową, którą udostępniamy Klientom na czas kodowania klucza.