Dorabianie zapasowej karty do Renault Laguna II (2002) – szybka i profesjonalna realizacja
Tym razem odwiedził nas klient, właściciel Renault Laguny II z 2002 roku, który posiadał tylko jedną kartę do swojego auta i chciał dorobić zapasową kartę. To bardzo rozsądne rozwiązanie – utrata jedynej karty może unieruchomić pojazd i generować wysokie koszty.
W naszym warsztacie specjalizujemy się w dorabianiu i kodowaniu kart Renault, dlatego cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo.
Przygotowaliśmy nową, w pełni działającą kartę, która została dopasowana i zakodowana do pojazdu klienta.
Proces obejmował:
odczyt kodu zabezpieczenia z pojazdu,
zaprogramowanie i kodowanie nowej karty Renault Laguna II,
test wszystkich funkcji – otwierania, zamykania oraz uruchamiania silnika.
Klient odjechał z dwiema sprawnymi kartami, mając teraz pełny komfort i bezpieczeństwo.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej realizacji:
Dorabianie, naprawa i wymiana obudów kart Renault
W naszym serwisie oferujemy nie tylko dorabianie i kodowanie kart Renault, ale również:
naprawę elektroniki kart Renault – przywracamy sprawność kart, które przestały reagować lub mają uszkodzone przyciski,
wymianę obudowy karty Renault Laguna i innych modeli – gdy obudowa jest popękana lub zużyta, wymieniamy ją na nową, solidną obudowę, zachowując oryginalne wnętrze i elektronikę.
Dzięki temu Twoja karta Renault może działać i wyglądać jak nowa – bez konieczności dorabiania nowego egzemplarza. Więcej o tym, jak przebiega kodowanie i naprawa kart Renault, przeczytasz na naszym blogu.





