NAPRAWA KART RENAULT

Naprawa kart Renault

Karty obsługujące pojazd to komfortowe rozwiązania. Niestety w parze z wygodą, często nie idzie trwałość tego typu rozwiązań. Często ulegają one uszkodzeniom, które nie pozwalają nawet na otwarcie samochodu. Wówczas niezbędna jest wymiana lub naprawa karty. Warto dokonać jednak prac serwisowych, gdyż jest to znacznie tańsze rozwiązanie, pozwalające jednocześnie na przywrócenie pełnej sprawności urządzenia.

Przyczyny awarii kart

Ze względu na wykorzystanie delikatnych materiałów do produkcji oraz zaawansowanej budowie elektroniki karty, wystarczy naprawdę niewiele, aby doszło do jej awarii. Wpływ na to może mieć jej upuszczenie i uderzenie na przykład o chodnik czy wilgoć, która dostanie się do jej wnętrza. Wówczas często dochodzi do degradacji ścieżek na płytkach drukowanych, zniszczenia mikrowłączników, czy pęknięcia mocowania baterii. Usterki powstają również podczas próby samodzielnego serwisu urządzenia, a wówczas jego naprawa karty jest często niemożliwa. Właśnie dlatego, warto skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów.

Serwis kart

Niestety producenci pojazdów nie realizują serwisu kart. Według nich jest to element, który po uszkodzeniu należy wymienić na nowy. Wiąże się to niestety z kosztami, które wynoszą od kilkuset do nawet ponad tysiąca złotych. Jeśli chcesz ograniczyć koszta, skorzystaj z naszej oferty naprawy kart Renault oraz innych marek. Tego typu zadania realizujemy niemalże od momentu ich wejścia na rynek. Koszt oferowanej przez nas usługi wynosi zaledwie 100-150 zł, a ostateczna cena zależy od stopnia skomplikowania wykonanej usługi. Jeśli jesteś zainteresowany, odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych lub skorzystaj z oferty sklepu online. Wówczas wyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze uszkodzoną kartę i dostarczy ją do nas. Po wykonaniu naprawy zwrócimy Ci ją. Całą usługę zrealizujesz zatem bez wychodzenia z domu. Chcesz ze sklepu internetowego? Przejdź do niego już teraz:https://gorko.com.pl/usluga/naprawa-kart-do-aut-marki-renault/206

Najczęstsze objawy uszkodzenia kart:

  • niedziałająca funkcja otwierania i zamykania auta,
  • problemy z odpalaniem auta,
  • niedziałający system zbliżeniowego otwarcia,
  • notoryczne rozładowywanie się beterii.

Naprawa elektroniki klucza polega najczęściej na:

  • naprawie ścieżek drukowanych płytki,
  • wymianie zużytych microswitchy,
  • wymianie kondensatorów,
  • wymianie diod,
  • synchronizacji (jeżeli zaistnieje taka potrzeba),
  • naprawie lub wymianie gniazd mocowań baterii.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, oraz kanału na You Toube.