Naprawa stacyjek i zamków

Naprawa stacyjek i zamków

Niestety zamki i stacyjki samochodowe, podobnie jak inne elementy pojazdów mogą ulec awarii. Zdarzają się usterki zarówno mechaniczne, jak i elektroniczne. Najczęściej otwarcie lub odpalenie auta albo innego pojazdu nie jest wówczas możliwe. A to, bez wątpienia, stanowi spory problem dla każdego kierowcy. Jeśli podobny problem przydarzył się Tobie, możesz skorzystać z szerokiego wachlarza usług naszej firmy. Oferta naprawy stacyjek i zamków, którą przygotowaliśmy obejmuje:

Jakie prace realizujemy?

W naszej pracowni realizujemy nawet najbardziej zaawansowane i specjalistyczne zadania. Oferujemy naprawę zaciętych zamków i stacyjek oraz tych, które zostały uszkodzone w wyniku włamania. Ponadto zmieniamy kody zamków w przypadku zgubionego klucza. Nasi fachowcy pomogą Ci również w przypadku wymiany zamka. Zmiana kodów zamka polega na odpowiednim ułożeniu zapadek wkładu pod konkretny grot klucza, co pozwala obsługiwać pojazd jednym kluczem. Wszystkie usługi realizujemy w naszych stacjonarnych punktach, a także online. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zdalnej naprawy skontaktuj się z nami. Wyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze od Ciebie niezbędne elementy, a my je naprawimy i odeślemy z powrotem.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy?

Na rynku istnieje wiele firm oferujących serwis zamków i stacyjek. Nie każda z nich świadczy jednak usługi na wysokim poziomie, a tylko takie gwarantują bezpieczeństwo i trwałość wykonanych napraw. Korzystając z oferty naszej firmy, otrzymujesz gwarancję jakości i profesjonalnego podejścia do każdego problemu. Wszystkie prace realizujemy przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, który nie tylko ułatwia pracę, ale przede wszystkim daje nam możliwości realizacji każdego zadania. Cechą, która nas wyróżnia jest również wykwalifikowana kadra. To najwięksi fachowcy z branży, którzy dysponują odpowiednimi umiejętnościami oraz ogromnym doświadczeniem. Co ważne, prowadzimy również własny sklep internetowy, w którym dostępne są zarówno nowe, jak i regenerowane produkty. Możesz je znaleźć w zakładce sklep online: https://gorko.com.pl/oferta

Uwaga: Jeśli zdecydujesz się na dorobienie klucza samochodowego w naszym salonie, nie musisz martwić się opłatą za parking! Dysponujemy kartą postojową, którą udostępniamy Klientom na czas kodowania klucza.