NAPRAWA PILOTÓW WYMIANA OBUDÓW

Naprawa kluczy, pilotów i wymiana obudów

Obudowy kluczy często ulegają pęknięciu, a wówczas korzystanie z nich jest mocno utrudnione, a czasami wręcz niemożliwe. W takich przypadkach z pomocą przychodzi nasza firma. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do portfela usług wprowadziliśmy usługę naprawy kluczy oraz pilotów i wymianę obudów. Z czego wynikają częste problemy z elementami okalającymi grot? Po pierwsze są one mocno skomplikowane w swojej budowie. Po drugie, wielu użytkowników nosi je w kieszeniach czy torebkach, co znacznie osłabia ich trwałość. Podczas użytkowania niszczą się gumki chroniące mikrowłączniki, a groty przestają się składać lub ulegają całkowitemu wyłamaniu.

Skorzystaj z naszej pomocy

Pomimo często występujących problemów, producenci nie przewidują wyłącznie wymiany obudowy klucza. Wówczas jedynym rozwiązaniem jest zakup nowego klucza, a to wiąże się ze sporymi kosztami. Jeśli chcesz ich uniknąć, skorzystaj z oferty naszej firmy, polegającej na naprawie kluczy i pilotów polegajacą na wymianie ich obudów. Koszt takiej usługi to zaledwie 100-200 zł. Co ważne, aby zrealizować zadanie nie musisz nawet do nas przychodzić osobiście. Wystarczy, że skorzystasz z naszego sklepu internetowego. W takim przypadku wyślemy do Ciebie kuriera, który odbierze uszkodzony klucz, a my go naprawimy i Ci go odeślemy. Cały serwis odbędzie się zatem szybko i bezinwazyjnie, a Ty będziesz dysponował nowym i trwałym komponentem.

Czy warto samodzielnie naprawić obudowę klucza?

Wiele osób decyduje się na samodzielną naprawę obudowy klucza. Stanowczo odradzamy jednak wykonywania tego typu zadań. Wpływ ma na to wiele czynników. Przede wszystkim obecne klucze to zaawansowane urządzenia naszpikowane elektroniką. Jej uszkodzenie nie jest trudne, a potencjalna naprawa wiąże się z dodatkowymi kosztami. Ponadto łatwo trafić na nieprofesjonalnych sprzedawców, którzy nie informują klientów, czy dana obudowa będzie pasowała do konkretnego modelu klucza, czy grot obudowy ma odpowiedni wzór i czy jest możliwość jego przełożenia. Samodzielne naprawy często wiążą się z pogłębieniem awarii, której naprawa może być ostatecznie niemożliwa. Niejednokrotnie spotkaliśmy się z wykonanymi w domowych warunkach naprawami przy pomocy kleju szybkoschnącego, który poważnie uszkodził elektronikę. Wybierając naszą pracownię masz gwarancję najwyższego standardu obsługi. Każdorazowo docinamy nowy grot klucza, ponieważ ten również ulega zużyciu. Kompleksowa wymiana sprawia, że nowe urządzenie będzie Ci służyło wiele lat i po kilku miesiącach nie będziesz musiał wracać do naszego serwisu.

Objawy uszkodzenia obudowy:

  • wyłamany grot klucza,
  • nieskładający się grot klucza w scyzoryku,
  • wytarty lub zniszczony grot klucza sprawiający problemy z przekręceniem stacyjki albo zamka,
  • problemy z odpalaniem auta,
  • zniszczone przyciski uniemożliwiające otwarcie lub zamknięcie pojazdu,
  • połamana obudowa klucza lub kart.

Naprawa klucza i wymiana obudowy polega najczęściej na:

  • wymianie obudowy, przełożeniu pilota i transpondera,
  • docięciu grota,
  • wymianie baterii.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga, oraz kanału na YouToube.